A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Офіційний веб-сайт Тетіївської районної державної адміністрації
Київська область, Тетіївський район

У фокусі: #пРРОсто є запитання – відповідаємо!

Дата: 27.01.2020 11:50
Кількість переглядів: 20

Чи повинні використовувати РРО ФОП першої групи, які реалізують технічно складні товари, що підлягають гарантійному ремонту:  складні дитячі іграшки, спортивне обладнання, тощо?

З 1 січня 2020 року ФОП – платники єдиного податку першої групи не застосовують РРО, окрім тих, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також продають лікарські засоби, вироби медичного призначення.

Чи повинні використовувати РРО магазини, які знаходяться на ринках, але належать  ФОП  другої групи?

Відповідно до п.п.296.10. статті 296 Податкового кодексу реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи; другої - четвертої груп (фізичні особи - підприємці) незалежно від обраного виду діяльності, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1000000 гривень. У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1000000 гривень, застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов'язковим.

Норми цього пункту не поширюються на платників єдиного податку, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень