START SES
« Перелік питань, порушених у зверненнях громадян до райдержадміністрації | Про інформаційне забезпечення сайту Тетіївської районної державної адміністрації »

18.06.2013

Tetiiv_RDA
08 червня 2013 року в с. Горошкові Тетіївського району на шкільному стадіоні відбулися районні змагання з футболу, шахів, шашок, перетягування линви, штовхання гирі серед колективів фізкультури, присвячених пам’яті загиблого воїна-афганця Сергія Лантушенка.
На урочистій частині змагань виступили сільський голова Пущик О.І., голова районної ради Варін О. В., заступник голови райдержадміністрації Бондаренко В. І., голова спілки афганців Тетіївського району Гайдай Т.І., мати загиблого воїна Марія Лантушенко. Учасники змагань та гості заходу поклали квіти до могили Сергія та вшановали його хвилиною мовчання.
Tetiiv_RDA
В змаганнях взяли участь 10 команд з м. Тетієва та населених пунктів району. (с. Дібрівка, с. Високе, с. Горошків, с. Тайниця, с. Дородка, с. Кривчунка) та смт. Володарка. Команди змагалися на протязі цілого дня з 10.00 години до 18.00 години.
Змагання з футболу проводили по олімпійській системі (програвший вибуває) на двох футбольних полях в с. Горошкові та в с. Кривчунка. Команди були розділені на дві групи. З кожної групи до фінальної частини увійшли по дві команди. Фінальна часнина відбувалася в с. Горошкові. Перемогу здобула команда ТОВ «Шанс» с.Кашперівка, ІІ місце – команда смт. Володарка,ІІІ місце – команда с. Високе.
В шаховому турнірі перемогу здобув Матюха В’ячеслав (с.Горошків), ІІ місце – Дробот Сергій (с. Кривчунка), ІІІ місце – Русінов Ігор (м. Тетіїв).
В шашковому турнірі І місце здобув Собко Вадим (м. Тетіїв), ІІ місце – Мазур Володимир (с. Кривчунка), ІІІ місце - Матюха Григорій (с. Горошків).
В штовханні гирі перемогу здобув Кацап Олег (с. Кашперівка), ІІ місце – Прохорчук Петро (с. Горошків), ІІІ місце – Гордійчук Максим (с. Тайниця).
Команди переможці та учасники переможці та призери нагороджені грамотами, кубками та преміями.