START SES
« Графіки прийому | Про доступ до публічної інформації »

26.06.2012

TetiivRDA

26 травня 2012 року на районному стадіоні «Колос» проводились районні спортивні змагання з легкої атлетики серед учнів 5-11 класів. В змаганнях приймали участь 140 учнів із 9 ЗОШ району, а саме: Височанського НВО, Голодьківської ЗОШ, Стадницького НВО, Черепинського НВО, П’ятигірської ЗОШ, Кашперівської ЗОШ, Тетіївського НВК, Тетіївських ЗОШ № 1,4. Учні Тетіївської ЗОШ №3 виступали особистому заліку. Змагання були приурочені Міжнародному Дню захисту дітей. Учні змагались у трьох вікових категоріях 5-7кл., 8-9кл, 10-11кл. з бігу на дистанціях 60м, 100м, 400м, 500м, 800м, 1000м. У стрибках у довжину, у метанні м’ячика, штовханні ядра.Всі переможці та призери бул инагороджені грамотами відповідних ступенів.
З бігу на дистанції 60м, серед дівчат 5-7 кл.
І місце посіла Рачок Каріна (Черепинське НВО), ІІ була Шевченко Ліза (Височанське НВО), ІІІ виборала Хоменко Оксана (Черепинське НВО).


TetiivRDA

TetiivRDA

TetiivRDA

TetiivRDA



З бігу на дистанції 60м, серед юнаків 5-7 кл.
І м. - Савчук Максим (Височанське НВО)
ІІ м. – Хоменко Ярослав (Черепинське НВО)
ІІІ м. – Новіцький Владислав (Черепинське НВО)
З бігу на дистанції 60м, серед дівчат 8-9 кл.
І м. – Федотова Оксана (ЗОШ №4)
ІІ м. – Якубівська Юлія (Черепинське НВО)
ІІІ м. – Баб’юк Ірина (ЗОШ №4)
З бігу на дистанції 60м, серед юнаків 8-9 кл.
І м. – Студзінський Роман (Тетіївський НВК)
ІІ м. – Загорний Олександр (Височанське НВО)
ІІІ м. – Мудряк Іван (ЗОШ №4)
З бігу на дистанції 100м, серед дівчат 10-11 кл.
І м. – Назаренко Марія (Стадницьке НВО)
ІІ м. – Ємець Людмила (Черепинське НВО)
ІІІ м. – Рабенко Інна (Черепинське НВО)
З бігу на дистанції 100м, серед юнаків 10-11 кл.
І м. – Студзінський Роман (Тетіївський НВК)
ІІ м. – Калініченко Богдан (Черепинське НВО)
ІІІ м. – Мудряк Іван (ЗОШ №4)
З бігу на дистанції 400м, серед дівчат 5-7 кл.
І м – Рачок Каріна (Черепинське НВО)
ІІ м – Шевченко Ліза (Височанське НВО)
ІІІ м Жепінська Діана (ЗОШ №4)
З бігу на дистанції 500м, серед юнаків 5-7 кл.
І м – Прісецький Сергій (Черепинське НВО)
ІІ м – Марчук Ігор (Черепинське НВО)
ІІІ м – Ікрамов Рустам (Голодьківська ЗОШ)
З бігу на дистанції 500м, серед юнаків 8-9 кл.
І м – Олійник Анна (ЗОШ №4)
ІІ м – Федотова Оксана (ЗОШ №4)
ІІІ м – Присяжнюк Каріна (Височанське НВО)
З бігу на дистанції 800м, серед юнаків 8-9 кл.
І м – Студзінський Роман (НВК)
ІІ м – Паламарчук Микола (НВК)
ІІІ м – Романюк Сергій (Голодьківська ЗОШ)
З бігу на дистанції 500м, серед дівчат 10-11 кл.
І м – Ємець Людмила (Черепинське НВО)
ІІ м – Зінчук Сніжана (ЗОШ №4)
ІІІ м – Мозоль Лариса (Голодьківська ЗОШ)
З бігу на дистанції 1000м, серед юнаків 10-11 кл.
І м – Рабенко Олександр (Кашперівська ЗОШ)
ІІ м – Буртак Вадим (ЗОШ №3)
ІІІ м – Агеєв Сергій (Височанське НВО)
Стрибки у довжину із розбігу, серед дівчат 5-7 кл.
І м – Рачок Каріна (Черепинське НВО)
ІІ м – Шевченко Ліза (Височанське НВО)
ІІІ м – Хоменко Оксана (Черепинське НВО)
Стрибки у довжину із розбігу, серед юнаків 5-7 кл.
І м – Хоменко Ярослав (Черепинське НВО)
ІІ м – Савчук Максим (Височанське НВО)
ІІІ м – Марчук Ігор (Черепинське НВО)
Стрибки у довжину із розбігу, серед дівчат 8-9 кл.
І – ІІ м – Якубівська Юлія (Черепинське НВО)
І-ІІ м – Максимчук Тетяна (Височанське НВО)
ІІІ м – Кирилюк Інна (Височанське НВО)
Стрибки у довжину із розбігу, серед юнаків 8-9 кл.
І м – Забажан Геннадій (Черепинське НВО)
ІІ – ІІІ м – Мудряк Дмитро (ЗОШ №4)
ІІ – ІІІ м – Загорний Олександр (Височанське НВО)
Стрибки у довжину із розбігу, серед дівчат 10-11 кл.
І м – Ємець Людмила (Черепинське НВО)
ІІ м – Цвігун Ганна (Кашперівська ЗОШ)
ІІІ м – Кравець Ганна (Височанське НВО)
ІІІ м – Вовк Інна (Голодьківська ЗОШ)
Стрибки у довжину із розбігу, серед юнаків 10-11 кл.
І м – Калініченко Богдан (Черепинське НВО)
ІІ м – Рабенко Олександр (Кашперівська ЗОШ)
ІІІ м – Савіцький Владислав (Кашперівська ЗОШ)
ІІІ м – Панчук Богдан (Височанське НВО)
ІІІ м – Ковальчук Андрій (Черепинське НВО)
Метання м’ячика дівчата 5-7 кл.
І м – Хоменко Оксана (Черепинське НВО)
ІІ м – Рачок Каріна (Черепинське НВО)
ІІІ м – Поліщук Оксана (Височанське НВО)
Метання м’ячика юнаки 5-7 кл.
І м – Орел Віталій (Кашперівська ЗОШ)
ІІ м – Поліщук Дмитро (Стадницьке НВО)
ІІІ м – Забава Артем (Черепинське НВО)
Метання м’ячика дівчата 8-9 кл.
І м – Кирилюк Інна (Височанське НВО)
ІІ м – Олійник Ганна (ЗОШ №4)
ІІІ м – Колесник Олена (ЗОШ №4)
ІІІ м – Колесник Оксана (ЗОШ №4)
Метання м’ячика юнаки 8-9 кл.
І м – Ротар Вадим (Черепинське НВО)
ІІ м – Загорний Олександр (Черепинське НВО)
Козій Дмитро (ЗОШ №4)
Метання м’ячика дівчата 10-11 кл.
І м – Кравець Ганна (Височанське НВО)
ІІ м – Бендаловська Леся (Черепинське НВО)
ІІІ м – Іванюк Руслана (Голодьківська ЗОШ)
Метання м’ячика юнаки 10-11 кл.
І м – Ковальчук Андрій (Черепинське НВО)
ІІ м – Буртак Вадим (ЗОШ №3)
ІІІ м – Мудряк Ігор (ЗОШ №4)
ІІІ м – Присакар Дмитро (Голодьківська ЗОШ)
Штовхання ядра дівчата 10-11 кл.
І м – Рабенко Інна (Черепинське НВО)
ІІ м – Агеєва Наталія (Височанське НВО)
ІІІ м – Ємець Людмила (Черепинське НВО)
Штовхання ядра юнаки 10-11 кл.
І м – Ковальчук Андрій (Черепинське НВО)
ІІ м – Линичук Андрій (Голодьківська ЗОШ)
ІІІ м – Агеєв Сергій (Височанське НВО)