START SES
« Графіки прийому | Про доступ до публічної інформації »

06.06.2012

Tetiiv_RDA
В с. Горошкові Тетіївського району на шкільному стадіоні відбулися районні змагання з футболу, шахів, шашок, перетягування линви, штовхання гирі серед колективів фізкультури присвячених пам’яті загиблого воїна-афганця Сергія Лантушенка.
В змаганнях взяли участь 12 команд, а саме: с.Голодьки, с. Дібрівка, с. Високе, с. Горошків, с. Тайниця, с.Степове, с. Дородка, с. Ненадиха, с. Кривчунка та три команди із Тетієва. Команди змагалися на протязі цілого дня з 10.00 години до 18.00 години.
Tetiiv_RDA

Змагання з футболу проводили по олімпійській системі (програвший вибуває). Перемогу здобула команда «Тетій» м. Тетіїв, ІІ місце – команда с. Ненадиха, ІІІ місце – команда с. Дібрівка.
У змаганні з перетягування линви І місце здобула команда «Слобода» м. Тетіїв, ІІ місце - с. Кривчунка, ІІІ місце - с. Тайниця.
Tetiiv_RDA

В шаховому турнірі перемогу здобув Матюха Григорій с. Горошків, ІІ місце – Собко Вадим м. Тетіїв, ІІІ місце – Рабенко Василь с. Галайки.
В шашковому турнірі І місце здобув Собко Вадим м. Тетіїв, ІІ місце – Рабенко Василь с. Гагайки, ІІІ місце - Матюха Григорій с. Горошків.
Tetiiv_RDA

В штовханні гирі перемогу здобув Прохорчук Петро с. Горошків, ІІ місце – Гордійчук Василь с. Горошків, ІІІ місце – Тхоревський Віталій с. Тайниця.
Tetiiv_RDA

Команди переможці, учасники переможці та призери були нагороджені грамотами, кубками та преміями.