START SES
« Перелік питань, порушених у зверненнях громадян до райдержадміністрації | Обговорення питань »

21.05.2014

Наш Тетиев. Збільшити зображення10-11 травня в місті Києві на водно-спортивній базі в Матвіївській затоці проходив відкритий чемпіонат м. Києва з веслування на байдарках і каноє серед дорослих та юніорів. Команду Тетіївського району представляли вихованці відділення греблі на байдарках дитячо-юнацької спортивної школи «Колосок» ( директор Майструк П. Г., тренери Фандіков С. П., Майструк В. В.), в складі Голодного Артема, Шмаркатюка Миколи, Овчіннікова Віктора, Польового Максима, Семчука В»ячеслава, Костенко Ірини, Яценко Антона.

Досить вдало виступили наші земляки. Перший день спортсмени змагались в одиничних стартах. Яценко Антон виборов 3 медалі, 2 срібні на 200 метрів та 500 метрів, золоту медаль на 1000 метрів. Овчінніков Віктор виборов срібну медаль на 500 метрів. На другий день змагання проходили в командних човнах, двійки та четвірки. Костенко Ірина в дистанції на 1000 метрів посіла ІІІ місце, а на 200 метрів - ІІ місце. Польовий Максим, Шмаркатюк Микола, Семчук В»ячеслав, Овчінніков Віктор в четвірці вибороли 5 місце на дистанції 500 метрів. Допомогу з командируванням спортсменів надали приватний підприємець Казнадзей Р. В. та райдержадміністрація.
Приємно, що у відділенні греблі дитячо-юнацької спортивної школи «Колосок» займається все більше дітей не тільки з м. Тетієва, а і з сіл району. Заняття проходять кожний день з 15 год.30 хвилин на водно – спортивній базі в районі «Порхун» міста Тетієва. Сама база потребує реконструкції та добудови, підключення світла. Нещодавно відбулось виїздне засідання на базі голови райдержадміністрації Кизимишина В. Й., з міським головою Майструком Р. В., тренерським складом ДЮСШ. Розроблено план по необхідних роботах.